آمار

تعداد نشریات44
تعداد شماره‌ها1,353
تعداد مقالات16,546
تعداد مشاهده مقاله53,679,454
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,165,241
Ananthaswamy, Vembu, Vijayalaskhmi, Venkatasubban, Anantha Jothi, Jeya. (1403). A new approximate analytical method for solving some non-linear boundary value problems in Reaction-Diffusion model. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), 432-449. doi: 10.22034/cmde.2024.60438.2586
Vembu Ananthaswamy; Venkatasubban Vijayalaskhmi; Jeya Kumar Anantha Jothi. "A new approximate analytical method for solving some non-linear boundary value problems in Reaction-Diffusion model". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, 2, 1403, 432-449. doi: 10.22034/cmde.2024.60438.2586
Ananthaswamy, Vembu, Vijayalaskhmi, Venkatasubban, Anantha Jothi, Jeya. (1403). 'A new approximate analytical method for solving some non-linear boundary value problems in Reaction-Diffusion model', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), pp. 432-449. doi: 10.22034/cmde.2024.60438.2586
Ananthaswamy, Vembu, Vijayalaskhmi, Venkatasubban, Anantha Jothi, Jeya. A new approximate analytical method for solving some non-linear boundary value problems in Reaction-Diffusion model. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 13(2): 432-449. doi: 10.22034/cmde.2024.60438.2586


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب