آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,243
تعداد مقالات15,266
تعداد مشاهده مقاله50,963,026
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,018,329
Kamrani, Minoo. (1403). Wong-Zakai approximation of stochastic Volterra integral equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(3), 484-501. doi: 10.22034/cmde.2023.58696.2485
Minoo Kamrani. "Wong-Zakai approximation of stochastic Volterra integral equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 3, 1403, 484-501. doi: 10.22034/cmde.2023.58696.2485
Kamrani, Minoo. (1403). 'Wong-Zakai approximation of stochastic Volterra integral equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(3), pp. 484-501. doi: 10.22034/cmde.2023.58696.2485
Kamrani, Minoo. Wong-Zakai approximation of stochastic Volterra integral equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 12(3): 484-501. doi: 10.22034/cmde.2023.58696.2485


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب