آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,242
تعداد مقالات15,249
تعداد مشاهده مقاله50,921,888
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,987,391
Mahdi, Nada, Khudair, Ayad. (1403). Some delta q−fractional linear dynamic equations and a generalized delta q−Mittag-Leffler function. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(3), 502-510. doi: 10.22034/cmde.2023.56037.2339
Nada K. Mahdi; Ayad K. Khudair. "Some delta q−fractional linear dynamic equations and a generalized delta q−Mittag-Leffler function". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 3, 1403, 502-510. doi: 10.22034/cmde.2023.56037.2339
Mahdi, Nada, Khudair, Ayad. (1403). 'Some delta q−fractional linear dynamic equations and a generalized delta q−Mittag-Leffler function', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(3), pp. 502-510. doi: 10.22034/cmde.2023.56037.2339
Mahdi, Nada, Khudair, Ayad. Some delta q−fractional linear dynamic equations and a generalized delta q−Mittag-Leffler function. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 12(3): 502-510. doi: 10.22034/cmde.2023.56037.2339


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب