آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,246
تعداد مقالات15,281
تعداد مشاهده مقاله50,979,833
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,030,295
Zaidi, Shuja. (1402). The Problem of Certainty in Religion and Science: Two Critically Rational Solutions to the Feynman Dilemma. سامانه مدیریت نشریات علمی, 17(42), 352-373. doi: 10.22034/jpiut.2023.16592
Shuja Zaidi. "The Problem of Certainty in Religion and Science: Two Critically Rational Solutions to the Feynman Dilemma". سامانه مدیریت نشریات علمی, 17, 42, 1402, 352-373. doi: 10.22034/jpiut.2023.16592
Zaidi, Shuja. (1402). 'The Problem of Certainty in Religion and Science: Two Critically Rational Solutions to the Feynman Dilemma', سامانه مدیریت نشریات علمی, 17(42), pp. 352-373. doi: 10.22034/jpiut.2023.16592
Zaidi, Shuja. The Problem of Certainty in Religion and Science: Two Critically Rational Solutions to the Feynman Dilemma. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 17(42): 352-373. doi: 10.22034/jpiut.2023.16592


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب