آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,235
تعداد مقالات15,185
تعداد مشاهده مقاله50,695,923
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,779,156
Ebadi, Ghodrat, Moradi, Behnam, Shary, Sergey. (1402). Extrapolated triangular splitting method to interval system of linear algebraic equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(4), 738-752. doi: 10.22034/cmde.2023.53101.2240
Ghodrat Ebadi; Behnam Moradi; Sergey P. Shary. "Extrapolated triangular splitting method to interval system of linear algebraic equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 4, 1402, 738-752. doi: 10.22034/cmde.2023.53101.2240
Ebadi, Ghodrat, Moradi, Behnam, Shary, Sergey. (1402). 'Extrapolated triangular splitting method to interval system of linear algebraic equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(4), pp. 738-752. doi: 10.22034/cmde.2023.53101.2240
Ebadi, Ghodrat, Moradi, Behnam, Shary, Sergey. Extrapolated triangular splitting method to interval system of linear algebraic equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(4): 738-752. doi: 10.22034/cmde.2023.53101.2240


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب