آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,252
تعداد مقالات15,389
تعداد مشاهده مقاله51,114,250
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,126,380
عبادی, احمد. (1402). افزوده‌ای بر منطق کوانتومیِ پاتنم. سامانه مدیریت نشریات علمی, 18(46), 130-149. doi: 10.22034/jpiut.2023.54209.3412
احمد عبادی. "افزوده‌ای بر منطق کوانتومیِ پاتنم". سامانه مدیریت نشریات علمی, 18, 46, 1402, 130-149. doi: 10.22034/jpiut.2023.54209.3412
عبادی, احمد. (1402). 'افزوده‌ای بر منطق کوانتومیِ پاتنم', سامانه مدیریت نشریات علمی, 18(46), pp. 130-149. doi: 10.22034/jpiut.2023.54209.3412
عبادی, احمد. افزوده‌ای بر منطق کوانتومیِ پاتنم. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 18(46): 130-149. doi: 10.22034/jpiut.2023.54209.3412


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب