آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,222
تعداد مقالات15,024
تعداد مشاهده مقاله50,491,193
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,576,444
Bidarian, Marjan, Saeedi, Habibollah, Baloochshahryari, Mohammad Reza. (1402). A Legendre Tau method for numerical solution of multi-order fractional mathematical model for COVID-19 disease. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(4), 834-850. doi: 10.22034/cmde.2023.53231.2245
Marjan Bidarian; Habibollah Saeedi; Mohammad Reza Baloochshahryari. "A Legendre Tau method for numerical solution of multi-order fractional mathematical model for COVID-19 disease". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 4, 1402, 834-850. doi: 10.22034/cmde.2023.53231.2245
Bidarian, Marjan, Saeedi, Habibollah, Baloochshahryari, Mohammad Reza. (1402). 'A Legendre Tau method for numerical solution of multi-order fractional mathematical model for COVID-19 disease', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(4), pp. 834-850. doi: 10.22034/cmde.2023.53231.2245
Bidarian, Marjan, Saeedi, Habibollah, Baloochshahryari, Mohammad Reza. A Legendre Tau method for numerical solution of multi-order fractional mathematical model for COVID-19 disease. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(4): 834-850. doi: 10.22034/cmde.2023.53231.2245


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب