آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,245
تعداد مقالات15,279
تعداد مشاهده مقاله50,978,085
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,029,362
Aliev, Fikret, Jamalbayov, Mahammad, Hasanov, Ilyas, Valiyev, Nazim, Hajiyeva, Nazile. (1402). Mathematical modeling of a nonlinear two-phase flow in a porous medium and the inflow of volatile oil to a well taking into account inertial effects. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(4), 664-675. doi: 10.22034/cmde.2023.48570.2032
Fikret Ahmadali Aliev; Mahammad Jamalbayov; Ilyas Hasanov; Nazim Valiyev; Nazile Hajiyeva. "Mathematical modeling of a nonlinear two-phase flow in a porous medium and the inflow of volatile oil to a well taking into account inertial effects". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 4, 1402, 664-675. doi: 10.22034/cmde.2023.48570.2032
Aliev, Fikret, Jamalbayov, Mahammad, Hasanov, Ilyas, Valiyev, Nazim, Hajiyeva, Nazile. (1402). 'Mathematical modeling of a nonlinear two-phase flow in a porous medium and the inflow of volatile oil to a well taking into account inertial effects', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(4), pp. 664-675. doi: 10.22034/cmde.2023.48570.2032
Aliev, Fikret, Jamalbayov, Mahammad, Hasanov, Ilyas, Valiyev, Nazim, Hajiyeva, Nazile. Mathematical modeling of a nonlinear two-phase flow in a porous medium and the inflow of volatile oil to a well taking into account inertial effects. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(4): 664-675. doi: 10.22034/cmde.2023.48570.2032


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب