آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,235
تعداد مقالات15,185
تعداد مشاهده مقاله50,695,788
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,778,846
Haghighi, Amir. (1402). An explicit split-step truncated Milstein method for stochastic differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(4), 676-695. doi: 10.22034/cmde.2022.51249.2132
Amir Haghighi. "An explicit split-step truncated Milstein method for stochastic differential equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 4, 1402, 676-695. doi: 10.22034/cmde.2022.51249.2132
Haghighi, Amir. (1402). 'An explicit split-step truncated Milstein method for stochastic differential equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(4), pp. 676-695. doi: 10.22034/cmde.2022.51249.2132
Haghighi, Amir. An explicit split-step truncated Milstein method for stochastic differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(4): 676-695. doi: 10.22034/cmde.2022.51249.2132


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب