آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,242
تعداد مقالات15,258
تعداد مشاهده مقاله50,935,509
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,996,291
Shiralizadeh, Mansour, AliPanah, Amjad, Mohammadi, Maryam. (1402). A numerical method for KdV equation using rational radial basis functions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), 303-318. doi: 10.22034/cmde.2022.51967.2171
Mansour Shiralizadeh; Amjad AliPanah; Maryam Mohammadi. "A numerical method for KdV equation using rational radial basis functions". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 2, 1402, 303-318. doi: 10.22034/cmde.2022.51967.2171
Shiralizadeh, Mansour, AliPanah, Amjad, Mohammadi, Maryam. (1402). 'A numerical method for KdV equation using rational radial basis functions', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), pp. 303-318. doi: 10.22034/cmde.2022.51967.2171
Shiralizadeh, Mansour, AliPanah, Amjad, Mohammadi, Maryam. A numerical method for KdV equation using rational radial basis functions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(2): 303-318. doi: 10.22034/cmde.2022.51967.2171


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب