آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,235
تعداد مقالات15,185
تعداد مشاهده مقاله50,695,917
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,779,146
Gadjiev, Tahir, Aliev, Sardar, ‎Yagnalieva, Aybeniz. (1401). Holder estimates of solutions degenerate nonlinear parabolic equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), 197-206. doi: 10.22034/cmde.2022.46575.1959
Tahir Sadi Gadjiev; Sardar Yahya Aliev; Aybeniz H ‎Yagnalieva. "Holder estimates of solutions degenerate nonlinear parabolic equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 1, 1401, 197-206. doi: 10.22034/cmde.2022.46575.1959
Gadjiev, Tahir, Aliev, Sardar, ‎Yagnalieva, Aybeniz. (1401). 'Holder estimates of solutions degenerate nonlinear parabolic equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), pp. 197-206. doi: 10.22034/cmde.2022.46575.1959
Gadjiev, Tahir, Aliev, Sardar, ‎Yagnalieva, Aybeniz. Holder estimates of solutions degenerate nonlinear parabolic equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 11(1): 197-206. doi: 10.22034/cmde.2022.46575.1959


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب