آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,222
تعداد مقالات15,014
تعداد مشاهده مقاله50,472,404
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,561,164
Aghazadeh, Arezu, Mahmoudi, Yaghoub. (1402). On approximating eigenvalues and eigenfunctions of fractional order Sturm-Liouville problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(4), 811-821. doi: 10.22034/cmde.2022.52790.2221
Arezu Aghazadeh; Yaghoub Mahmoudi. "On approximating eigenvalues and eigenfunctions of fractional order Sturm-Liouville problems". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 4, 1402, 811-821. doi: 10.22034/cmde.2022.52790.2221
Aghazadeh, Arezu, Mahmoudi, Yaghoub. (1402). 'On approximating eigenvalues and eigenfunctions of fractional order Sturm-Liouville problems', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(4), pp. 811-821. doi: 10.22034/cmde.2022.52790.2221
Aghazadeh, Arezu, Mahmoudi, Yaghoub. On approximating eigenvalues and eigenfunctions of fractional order Sturm-Liouville problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(4): 811-821. doi: 10.22034/cmde.2022.52790.2221


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب