آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,236
تعداد مقالات15,196
تعداد مشاهده مقاله50,718,469
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,799,027
Khan, Shahna, Khan, Arshad. (1402). Non-polynomial cubic spline method for solution of higher order boundary value problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), 225-240. doi: 10.22034/cmde.2022.49827.2072
Shahna Khan; Arshad Khan. "Non-polynomial cubic spline method for solution of higher order boundary value problems". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 2, 1402, 225-240. doi: 10.22034/cmde.2022.49827.2072
Khan, Shahna, Khan, Arshad. (1402). 'Non-polynomial cubic spline method for solution of higher order boundary value problems', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(2), pp. 225-240. doi: 10.22034/cmde.2022.49827.2072
Khan, Shahna, Khan, Arshad. Non-polynomial cubic spline method for solution of higher order boundary value problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(2): 225-240. doi: 10.22034/cmde.2022.49827.2072


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب