آمار

تعداد نشریات41
تعداد شماره‌ها1,045
تعداد مقالات12,823
تعداد مشاهده مقاله16,545,485
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,793,105
بیات, حسین. (1394). Lakatos and Hersh on Mathematical Proof. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(17), 75-93.
حسین بیات. "Lakatos and Hersh on Mathematical Proof". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 17, 1394, 75-93.
بیات, حسین. (1394). 'Lakatos and Hersh on Mathematical Proof', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(17), pp. 75-93.
بیات, حسین. Lakatos and Hersh on Mathematical Proof. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1394; 9(17): 75-93.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.