آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,236
تعداد مقالات15,198
تعداد مشاهده مقاله50,740,103
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,818,294
Youssri, Youssri, Sayed, Shahenda, Mohamed, Amany, Aboeldahab, Emad, Abd-Elhameed, Waleed. (1401). Modified Lucas polynomials for the numerical treatment of second-order boundary value problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), 12-31. doi: 10.22034/cmde.2022.50891.2115
Youssri Hassan Youssri; Shahenda Sayed; Amany Saad Mohamed; Emad Aboeldahab; Waleed Mohamed Abd-Elhameed. "Modified Lucas polynomials for the numerical treatment of second-order boundary value problems". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 1, 1401, 12-31. doi: 10.22034/cmde.2022.50891.2115
Youssri, Youssri, Sayed, Shahenda, Mohamed, Amany, Aboeldahab, Emad, Abd-Elhameed, Waleed. (1401). 'Modified Lucas polynomials for the numerical treatment of second-order boundary value problems', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), pp. 12-31. doi: 10.22034/cmde.2022.50891.2115
Youssri, Youssri, Sayed, Shahenda, Mohamed, Amany, Aboeldahab, Emad, Abd-Elhameed, Waleed. Modified Lucas polynomials for the numerical treatment of second-order boundary value problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 11(1): 12-31. doi: 10.22034/cmde.2022.50891.2115


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب