آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,246
تعداد مقالات15,281
تعداد مشاهده مقاله50,979,412
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,030,103
Cicek, Yesim, Gucuyenen Kaymak, Nurcan, Bahar, Ersin, Gurarslan, Gurhan, Tangolu, Gamze. (1401). A new numerical algorithm based on Quintic B-Spline and adaptive time integrator for Coupled Burger’s equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), 130-142. doi: 10.22034/cmde.2022.50940.2121
Yesim Cicek; Nurcan Gucuyenen Kaymak; Ersin Bahar; Gurhan Gurarslan; Gamze Tangolu. "A new numerical algorithm based on Quintic B-Spline and adaptive time integrator for Coupled Burger’s equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 1, 1401, 130-142. doi: 10.22034/cmde.2022.50940.2121
Cicek, Yesim, Gucuyenen Kaymak, Nurcan, Bahar, Ersin, Gurarslan, Gurhan, Tangolu, Gamze. (1401). 'A new numerical algorithm based on Quintic B-Spline and adaptive time integrator for Coupled Burger’s equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), pp. 130-142. doi: 10.22034/cmde.2022.50940.2121
Cicek, Yesim, Gucuyenen Kaymak, Nurcan, Bahar, Ersin, Gurarslan, Gurhan, Tangolu, Gamze. A new numerical algorithm based on Quintic B-Spline and adaptive time integrator for Coupled Burger’s equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 11(1): 130-142. doi: 10.22034/cmde.2022.50940.2121


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب