آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,238
تعداد مقالات15,203
تعداد مشاهده مقاله50,769,572
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,843,043
Bonyadi, Samira, Mahmoudi, Yaghoub, Lakestani, Mehrdad, Jahangiri rad, Mohammad. (1401). Numerical solution of space-time fractional PDEs with variable coefficients using shifted Jacobi collocation method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), 81-94. doi: 10.22034/cmde.2022.49901.2077
Samira Bonyadi; Yaghoub Mahmoudi; Mehrdad Lakestani; Mohammad Jahangiri rad. "Numerical solution of space-time fractional PDEs with variable coefficients using shifted Jacobi collocation method". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 1, 1401, 81-94. doi: 10.22034/cmde.2022.49901.2077
Bonyadi, Samira, Mahmoudi, Yaghoub, Lakestani, Mehrdad, Jahangiri rad, Mohammad. (1401). 'Numerical solution of space-time fractional PDEs with variable coefficients using shifted Jacobi collocation method', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), pp. 81-94. doi: 10.22034/cmde.2022.49901.2077
Bonyadi, Samira, Mahmoudi, Yaghoub, Lakestani, Mehrdad, Jahangiri rad, Mohammad. Numerical solution of space-time fractional PDEs with variable coefficients using shifted Jacobi collocation method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 11(1): 81-94. doi: 10.22034/cmde.2022.49901.2077


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب