آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,244
تعداد مقالات15,278
تعداد مشاهده مقاله50,977,668
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,029,160
Reihani, Parastoo, Esmailpour, Hossein, Soltanian, Fahimeh. (1401). An ABC algorithm based approach to solve a nonlinear inverse reaction-diffusion problem associate with the ecological invasions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), 143-160. doi: 10.22034/cmde.2022.49491.2060
Parastoo Reihani; Hossein Esmailpour; Fahimeh Soltanian. "An ABC algorithm based approach to solve a nonlinear inverse reaction-diffusion problem associate with the ecological invasions". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 1, 1401, 143-160. doi: 10.22034/cmde.2022.49491.2060
Reihani, Parastoo, Esmailpour, Hossein, Soltanian, Fahimeh. (1401). 'An ABC algorithm based approach to solve a nonlinear inverse reaction-diffusion problem associate with the ecological invasions', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), pp. 143-160. doi: 10.22034/cmde.2022.49491.2060
Reihani, Parastoo, Esmailpour, Hossein, Soltanian, Fahimeh. An ABC algorithm based approach to solve a nonlinear inverse reaction-diffusion problem associate with the ecological invasions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 11(1): 143-160. doi: 10.22034/cmde.2022.49491.2060


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب