آمار

تعداد نشریات41
تعداد شماره‌ها1,027
تعداد مقالات12,538
تعداد مشاهده مقاله13,720,238
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,674,011
حسینی تودشکی, مجتبی. (1401). Adaptive Robust H∞ finite-time congestion control design for TCP/AQM Network System with parametric uncertainties. سامانه مدیریت نشریات علمی, 51(3), 337-346.
مجتبی حسینی تودشکی. "Adaptive Robust H∞ finite-time congestion control design for TCP/AQM Network System with parametric uncertainties". سامانه مدیریت نشریات علمی, 51, 3, 1401, 337-346.
حسینی تودشکی, مجتبی. (1401). 'Adaptive Robust H∞ finite-time congestion control design for TCP/AQM Network System with parametric uncertainties', سامانه مدیریت نشریات علمی, 51(3), pp. 337-346.
حسینی تودشکی, مجتبی. Adaptive Robust H∞ finite-time congestion control design for TCP/AQM Network System with parametric uncertainties. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 51(3): 337-346.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.