آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,252
تعداد مقالات15,389
تعداد مشاهده مقاله51,113,965
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,126,001
Kazemi, Manochehr, Doostdar, Mohammad Reza. (1401). On the numerical scheme for solving non-linear two-dimensional Hammerstein integral equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(4), 1059-1074. doi: 10.22034/cmde.2022.47106.1974
Manochehr Kazemi; Mohammad Reza Doostdar. "On the numerical scheme for solving non-linear two-dimensional Hammerstein integral equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 4, 1401, 1059-1074. doi: 10.22034/cmde.2022.47106.1974
Kazemi, Manochehr, Doostdar, Mohammad Reza. (1401). 'On the numerical scheme for solving non-linear two-dimensional Hammerstein integral equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(4), pp. 1059-1074. doi: 10.22034/cmde.2022.47106.1974
Kazemi, Manochehr, Doostdar, Mohammad Reza. On the numerical scheme for solving non-linear two-dimensional Hammerstein integral equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(4): 1059-1074. doi: 10.22034/cmde.2022.47106.1974


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب