آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,222
تعداد مقالات15,024
تعداد مشاهده مقاله50,491,083
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,576,355
Dehghan Banadaki, Mojtaba, Navidi, Hamidreza. (1401). A Bernoulli Tau method for numerical solution of feedback Nash differential games with an error estimation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(4), 894-904. doi: 10.22034/cmde.2022.44213.1870
Mojtaba Dehghan Banadaki; Hamidreza Navidi. "A Bernoulli Tau method for numerical solution of feedback Nash differential games with an error estimation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 4, 1401, 894-904. doi: 10.22034/cmde.2022.44213.1870
Dehghan Banadaki, Mojtaba, Navidi, Hamidreza. (1401). 'A Bernoulli Tau method for numerical solution of feedback Nash differential games with an error estimation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(4), pp. 894-904. doi: 10.22034/cmde.2022.44213.1870
Dehghan Banadaki, Mojtaba, Navidi, Hamidreza. A Bernoulli Tau method for numerical solution of feedback Nash differential games with an error estimation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(4): 894-904. doi: 10.22034/cmde.2022.44213.1870


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب