آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,224
تعداد مقالات15,034
تعداد مشاهده مقاله50,530,062
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,625,531
Haghi, Tahereh, Ghanbari, Kazem. (1401). Existence and properties of positive solutions for Caputo fractional difference equation and applications. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), 567-579. doi: 10.22034/cmde.2021.46257.1941
Tahereh Haghi; Kazem Ghanbari. "Existence and properties of positive solutions for Caputo fractional difference equation and applications". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 3, 1401, 567-579. doi: 10.22034/cmde.2021.46257.1941
Haghi, Tahereh, Ghanbari, Kazem. (1401). 'Existence and properties of positive solutions for Caputo fractional difference equation and applications', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), pp. 567-579. doi: 10.22034/cmde.2021.46257.1941
Haghi, Tahereh, Ghanbari, Kazem. Existence and properties of positive solutions for Caputo fractional difference equation and applications. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(3): 567-579. doi: 10.22034/cmde.2021.46257.1941


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب