آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,238
تعداد مقالات15,203
تعداد مشاهده مقاله50,769,870
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,843,271
Jafari, Mohammad, Dastmalchi Saei, Farhad, Jodayree Akbarfam, Ali Asghar, Jahangiri Rad, Mohammad. (1401). The generalized conformable derivative for 4α-order Sturm-Liouville problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), 816-825. doi: 10.22034/cmde.2021.45363.1908
Mohammad Jafari; Farhad Dastmalchi Saei; Ali Asghar Jodayree Akbarfam; Mohammad Jahangiri Rad. "The generalized conformable derivative for 4α-order Sturm-Liouville problems". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 3, 1401, 816-825. doi: 10.22034/cmde.2021.45363.1908
Jafari, Mohammad, Dastmalchi Saei, Farhad, Jodayree Akbarfam, Ali Asghar, Jahangiri Rad, Mohammad. (1401). 'The generalized conformable derivative for 4α-order Sturm-Liouville problems', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), pp. 816-825. doi: 10.22034/cmde.2021.45363.1908
Jafari, Mohammad, Dastmalchi Saei, Farhad, Jodayree Akbarfam, Ali Asghar, Jahangiri Rad, Mohammad. The generalized conformable derivative for 4α-order Sturm-Liouville problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(3): 816-825. doi: 10.22034/cmde.2021.45363.1908


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب