آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,238
تعداد مقالات15,201
تعداد مشاهده مقاله50,756,414
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,832,923
Aliev, Fikret, Aliev, Nihan, Hajiyeva, Nazile, Safarova, Nargiz, Aliyeva, Rufana. (1401). Asymptotic method for solution of oscillatory fractional derivative. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(4), 1123-1130. doi: 10.22034/cmde.2021.46895.1973
Fikret Ahmadali Aliev; Nihan Aliev; Nazile Hajiyeva; Nargiz Safarova; Rufana Aliyeva. "Asymptotic method for solution of oscillatory fractional derivative". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 4, 1401, 1123-1130. doi: 10.22034/cmde.2021.46895.1973
Aliev, Fikret, Aliev, Nihan, Hajiyeva, Nazile, Safarova, Nargiz, Aliyeva, Rufana. (1401). 'Asymptotic method for solution of oscillatory fractional derivative', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(4), pp. 1123-1130. doi: 10.22034/cmde.2021.46895.1973
Aliev, Fikret, Aliev, Nihan, Hajiyeva, Nazile, Safarova, Nargiz, Aliyeva, Rufana. Asymptotic method for solution of oscillatory fractional derivative. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(4): 1123-1130. doi: 10.22034/cmde.2021.46895.1973


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب