آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,222
تعداد مقالات15,019
تعداد مشاهده مقاله50,483,066
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,571,669
Askari, Maysam, Adibi, Hojatollah. (1401). Numerical investigation of the generalized Burgers-Huxley equation using combination of multiquadric quasi-interpolation and method of lines. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), 686-700. doi: 10.22034/cmde.2021.44511.1885
Maysam Askari; Hojatollah Adibi. "Numerical investigation of the generalized Burgers-Huxley equation using combination of multiquadric quasi-interpolation and method of lines". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 3, 1401, 686-700. doi: 10.22034/cmde.2021.44511.1885
Askari, Maysam, Adibi, Hojatollah. (1401). 'Numerical investigation of the generalized Burgers-Huxley equation using combination of multiquadric quasi-interpolation and method of lines', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), pp. 686-700. doi: 10.22034/cmde.2021.44511.1885
Askari, Maysam, Adibi, Hojatollah. Numerical investigation of the generalized Burgers-Huxley equation using combination of multiquadric quasi-interpolation and method of lines. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(3): 686-700. doi: 10.22034/cmde.2021.44511.1885


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب