آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,235
تعداد مقالات15,190
تعداد مشاهده مقاله50,703,495
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,786,254
Mahmoudi, Fatemeh, Tahmasebi, Mahdieh. (1401). The convergence of exponential Euler method for weighted fractional stochastic equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), 538-548. doi: 10.22034/cmde.2021.41430.1795
Fatemeh Mahmoudi; Mahdieh Tahmasebi. "The convergence of exponential Euler method for weighted fractional stochastic equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 2, 1401, 538-548. doi: 10.22034/cmde.2021.41430.1795
Mahmoudi, Fatemeh, Tahmasebi, Mahdieh. (1401). 'The convergence of exponential Euler method for weighted fractional stochastic equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), pp. 538-548. doi: 10.22034/cmde.2021.41430.1795
Mahmoudi, Fatemeh, Tahmasebi, Mahdieh. The convergence of exponential Euler method for weighted fractional stochastic equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(2): 538-548. doi: 10.22034/cmde.2021.41430.1795


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب