آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,242
تعداد مقالات15,254
تعداد مشاهده مقاله50,929,865
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,992,488
Ghevariya, Sanjay. (1401). PDTM approach to solve Black Scholes equation for powered ML-Payoff function. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), 320-326. doi: 10.22034/cmde.2021.37944.1675
Sanjay J Ghevariya. "PDTM approach to solve Black Scholes equation for powered ML-Payoff function". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 2, 1401, 320-326. doi: 10.22034/cmde.2021.37944.1675
Ghevariya, Sanjay. (1401). 'PDTM approach to solve Black Scholes equation for powered ML-Payoff function', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), pp. 320-326. doi: 10.22034/cmde.2021.37944.1675
Ghevariya, Sanjay. PDTM approach to solve Black Scholes equation for powered ML-Payoff function. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(2): 320-326. doi: 10.22034/cmde.2021.37944.1675


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب