آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,235
تعداد مقالات15,190
تعداد مشاهده مقاله50,701,542
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,784,056
Ersoy Hepson, Ozlem, Dag, Idris. (1400). An exponential cubic B-spline algorithm for solving the nonlinear Coupled Burgers’ equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(4), 1109-1127. doi: 10.22034/cmde.2020.39486.1727
Ozlem Ersoy Hepson; Idris Dag. "An exponential cubic B-spline algorithm for solving the nonlinear Coupled Burgers’ equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 4, 1400, 1109-1127. doi: 10.22034/cmde.2020.39486.1727
Ersoy Hepson, Ozlem, Dag, Idris. (1400). 'An exponential cubic B-spline algorithm for solving the nonlinear Coupled Burgers’ equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(4), pp. 1109-1127. doi: 10.22034/cmde.2020.39486.1727
Ersoy Hepson, Ozlem, Dag, Idris. An exponential cubic B-spline algorithm for solving the nonlinear Coupled Burgers’ equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 9(4): 1109-1127. doi: 10.22034/cmde.2020.39486.1727


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب