آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,221
تعداد مقالات14,997
تعداد مشاهده مقاله50,458,197
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,547,661
Aryani, Elnaz, Babaei, Afshin, Valinejad, Ali. (1400). A numerical technique for solving nonlinear fractional stochastic integro-differential equations with n-dimensional Wiener process. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(1), 61-76. doi: 10.22034/cmde.2020.41130.1784
Elnaz Aryani; Afshin Babaei; Ali Valinejad. "A numerical technique for solving nonlinear fractional stochastic integro-differential equations with n-dimensional Wiener process". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 1, 1400, 61-76. doi: 10.22034/cmde.2020.41130.1784
Aryani, Elnaz, Babaei, Afshin, Valinejad, Ali. (1400). 'A numerical technique for solving nonlinear fractional stochastic integro-differential equations with n-dimensional Wiener process', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(1), pp. 61-76. doi: 10.22034/cmde.2020.41130.1784
Aryani, Elnaz, Babaei, Afshin, Valinejad, Ali. A numerical technique for solving nonlinear fractional stochastic integro-differential equations with n-dimensional Wiener process. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 10(1): 61-76. doi: 10.22034/cmde.2020.41130.1784


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب