آمار

تعداد نشریات44
تعداد شماره‌ها1,353
تعداد مقالات16,546
تعداد مشاهده مقاله53,680,235
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,169,470
Budak, Huseyin, Kara, Hasan, Kapucu, Rabia. (1400). New midpoint type inequalities for generalized fractional integral. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(1), 93-108. doi: 10.22034/cmde.2020.40684.1772
Huseyin Budak; Hasan Kara; Rabia Kapucu. "New midpoint type inequalities for generalized fractional integral". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 1, 1400, 93-108. doi: 10.22034/cmde.2020.40684.1772
Budak, Huseyin, Kara, Hasan, Kapucu, Rabia. (1400). 'New midpoint type inequalities for generalized fractional integral', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(1), pp. 93-108. doi: 10.22034/cmde.2020.40684.1772
Budak, Huseyin, Kara, Hasan, Kapucu, Rabia. New midpoint type inequalities for generalized fractional integral. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 10(1): 93-108. doi: 10.22034/cmde.2020.40684.1772


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب