آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,253
تعداد مقالات15,411
تعداد مشاهده مقاله51,237,214
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,248,297
Khakbaz, Amir. (1400). Design of normal distribution-based algorithm for solving systems of nonlinear equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(1), 274-297. doi: 10.22034/cmde.2020.37474.1658
Amir Khakbaz. "Design of normal distribution-based algorithm for solving systems of nonlinear equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 1, 1400, 274-297. doi: 10.22034/cmde.2020.37474.1658
Khakbaz, Amir. (1400). 'Design of normal distribution-based algorithm for solving systems of nonlinear equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(1), pp. 274-297. doi: 10.22034/cmde.2020.37474.1658
Khakbaz, Amir. Design of normal distribution-based algorithm for solving systems of nonlinear equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 10(1): 274-297. doi: 10.22034/cmde.2020.37474.1658


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب