آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,242
تعداد مقالات15,249
تعداد مشاهده مقاله50,921,987
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,987,695
Alfaqeih, Suliman, Mısırlı, Emine. (1400). Conformable double Laplace transform method for solving conformable fractional partial differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(3), 908-918. doi: 10.22034/cmde.2020.38135.1678
Suliman Alfaqeih; Emine Mısırlı. "Conformable double Laplace transform method for solving conformable fractional partial differential equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 3, 1400, 908-918. doi: 10.22034/cmde.2020.38135.1678
Alfaqeih, Suliman, Mısırlı, Emine. (1400). 'Conformable double Laplace transform method for solving conformable fractional partial differential equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(3), pp. 908-918. doi: 10.22034/cmde.2020.38135.1678
Alfaqeih, Suliman, Mısırlı, Emine. Conformable double Laplace transform method for solving conformable fractional partial differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 9(3): 908-918. doi: 10.22034/cmde.2020.38135.1678


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب