آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,236
تعداد مقالات15,196
تعداد مشاهده مقاله50,717,333
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,798,198
Pourbabaee, Marzieh, Saadatmandi, Abbas. (1400). Collocation method based on Chebyshev polynomials for solving distributed order fractional differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(3), 858-873. doi: 10.22034/cmde.2020.38506.1695
Marzieh Pourbabaee; Abbas Saadatmandi. "Collocation method based on Chebyshev polynomials for solving distributed order fractional differential equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 3, 1400, 858-873. doi: 10.22034/cmde.2020.38506.1695
Pourbabaee, Marzieh, Saadatmandi, Abbas. (1400). 'Collocation method based on Chebyshev polynomials for solving distributed order fractional differential equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(3), pp. 858-873. doi: 10.22034/cmde.2020.38506.1695
Pourbabaee, Marzieh, Saadatmandi, Abbas. Collocation method based on Chebyshev polynomials for solving distributed order fractional differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 9(3): 858-873. doi: 10.22034/cmde.2020.38506.1695


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب