آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,238
تعداد مقالات15,201
تعداد مشاهده مقاله50,756,634
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,833,199
Mohebbi, Akbar. (1400). Fourth-order numerical method for the Riesz space fractional diffusion equation with a nonlinear source term. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(3), 736-748. doi: 10.22034/cmde.2020.36930.1643
Akbar Mohebbi. "Fourth-order numerical method for the Riesz space fractional diffusion equation with a nonlinear source term". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 3, 1400, 736-748. doi: 10.22034/cmde.2020.36930.1643
Mohebbi, Akbar. (1400). 'Fourth-order numerical method for the Riesz space fractional diffusion equation with a nonlinear source term', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(3), pp. 736-748. doi: 10.22034/cmde.2020.36930.1643
Mohebbi, Akbar. Fourth-order numerical method for the Riesz space fractional diffusion equation with a nonlinear source term. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 9(3): 736-748. doi: 10.22034/cmde.2020.36930.1643


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب