آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,242
تعداد مقالات15,254
تعداد مشاهده مقاله50,930,843
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,992,990
Farid, Ghulam. (1400). Bounds of Riemann-Liouville fractional integral operators. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(2), 637-648. doi: 10.22034/cmde.2020.32653.1516
Ghulam Farid. "Bounds of Riemann-Liouville fractional integral operators". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 2, 1400, 637-648. doi: 10.22034/cmde.2020.32653.1516
Farid, Ghulam. (1400). 'Bounds of Riemann-Liouville fractional integral operators', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(2), pp. 637-648. doi: 10.22034/cmde.2020.32653.1516
Farid, Ghulam. Bounds of Riemann-Liouville fractional integral operators. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 9(2): 637-648. doi: 10.22034/cmde.2020.32653.1516


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب