آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,556
تعداد مقالات18,981
تعداد مشاهده مقاله64,040,871
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,409,447
Rahimi, Mahboobeh, Adibi, Hojatollah. (1399). Solving one dimensional nonlinear coupled Burger’s equations using high accuracy multiquadric quasi-interpolation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), 347-363. doi: 10.22034/cmde.2020.32252.1504
Mahboobeh Rahimi; Hojatollah Adibi. "Solving one dimensional nonlinear coupled Burger’s equations using high accuracy multiquadric quasi-interpolation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 2, 1399, 347-363. doi: 10.22034/cmde.2020.32252.1504
Rahimi, Mahboobeh, Adibi, Hojatollah. (1399). 'Solving one dimensional nonlinear coupled Burger’s equations using high accuracy multiquadric quasi-interpolation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), pp. 347-363. doi: 10.22034/cmde.2020.32252.1504
Rahimi, Mahboobeh, Adibi, Hojatollah. Solving one dimensional nonlinear coupled Burger’s equations using high accuracy multiquadric quasi-interpolation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 8(2): 347-363. doi: 10.22034/cmde.2020.32252.1504


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب