آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,222
تعداد مقالات15,019
تعداد مشاهده مقاله50,482,214
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,570,406
Goswami, Naba, Shanmukha, B. (1399). A mathematical analysis of Zika virus transmission with optimal control strategies. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), 117-145. doi: 10.22034/cmde.2019.34715.1585
Naba Goswami; B Shanmukha. "A mathematical analysis of Zika virus transmission with optimal control strategies". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 1, 1399, 117-145. doi: 10.22034/cmde.2019.34715.1585
Goswami, Naba, Shanmukha, B. (1399). 'A mathematical analysis of Zika virus transmission with optimal control strategies', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), pp. 117-145. doi: 10.22034/cmde.2019.34715.1585
Goswami, Naba, Shanmukha, B. A mathematical analysis of Zika virus transmission with optimal control strategies. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 9(1): 117-145. doi: 10.22034/cmde.2019.34715.1585


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب