آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,555
تعداد مقالات18,968
تعداد مشاهده مقاله63,964,896
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,375,503
Yari, Ayatollah, Mirnia, Mir Kamal. (1399). Solving Optimal Control Problems by using Hermite polynomials. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), 314-329. doi: 10.22034/cmde.2020.29747.1433
Ayatollah Yari; Mir Kamal Mirnia. "Solving Optimal Control Problems by using Hermite polynomials". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 2, 1399, 314-329. doi: 10.22034/cmde.2020.29747.1433
Yari, Ayatollah, Mirnia, Mir Kamal. (1399). 'Solving Optimal Control Problems by using Hermite polynomials', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), pp. 314-329. doi: 10.22034/cmde.2020.29747.1433
Yari, Ayatollah, Mirnia, Mir Kamal. Solving Optimal Control Problems by using Hermite polynomials. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 8(2): 314-329. doi: 10.22034/cmde.2020.29747.1433


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب