آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,399
تعداد مقالات17,151
تعداد مشاهده مقاله55,283,643
تعداد دریافت فایل اصل مقاله17,602,276
Hasani lichae, Bijan, Biazar, Jafar, Ayati, Zainab. (1399). Asymptotic decomposition method for fractional order Riccati differential equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), 63-78. doi: 10.22034/cmde.2020.28235.1386
Bijan Hasani lichae; Jafar Biazar; Zainab Ayati. "Asymptotic decomposition method for fractional order Riccati differential equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 1, 1399, 63-78. doi: 10.22034/cmde.2020.28235.1386
Hasani lichae, Bijan, Biazar, Jafar, Ayati, Zainab. (1399). 'Asymptotic decomposition method for fractional order Riccati differential equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), pp. 63-78. doi: 10.22034/cmde.2020.28235.1386
Hasani lichae, Bijan, Biazar, Jafar, Ayati, Zainab. Asymptotic decomposition method for fractional order Riccati differential equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 9(1): 63-78. doi: 10.22034/cmde.2020.28235.1386


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب