آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,557
تعداد مقالات18,992
تعداد مشاهده مقاله64,124,332
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,462,472
حق پناه, ریحانه, شفیعی, محمدحسین. (1399). کنترل مقاوم سیستم های غیرخطی با استفاده از رویکرد تقریب های تکرار شونده. سامانه مدیریت نشریات علمی, 50(3), 41-45. doi: 10.22034/jmeut.2020.9698
ریحانه حق پناه; محمدحسین شفیعی. "کنترل مقاوم سیستم های غیرخطی با استفاده از رویکرد تقریب های تکرار شونده". سامانه مدیریت نشریات علمی, 50, 3, 1399, 41-45. doi: 10.22034/jmeut.2020.9698
حق پناه, ریحانه, شفیعی, محمدحسین. (1399). 'کنترل مقاوم سیستم های غیرخطی با استفاده از رویکرد تقریب های تکرار شونده', سامانه مدیریت نشریات علمی, 50(3), pp. 41-45. doi: 10.22034/jmeut.2020.9698
حق پناه, ریحانه, شفیعی, محمدحسین. کنترل مقاوم سیستم های غیرخطی با استفاده از رویکرد تقریب های تکرار شونده. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 50(3): 41-45. doi: 10.22034/jmeut.2020.9698


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب