آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,555
تعداد مقالات18,968
تعداد مشاهده مقاله63,953,196
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,371,745
Abdollahi, Rahman, Farshbaf Moghimi, Mohammad Bagher, Khastan, Alireza, Hooshmandasl, Mohammad Reza. (1398). Linear fractional fuzzy differential equations with Caputo derivative. سامانه مدیریت نشریات علمی, 7(2), 252-265.
Rahman Abdollahi; Mohammad Bagher Farshbaf Moghimi; Alireza Khastan; Mohammad Reza Hooshmandasl. "Linear fractional fuzzy differential equations with Caputo derivative". سامانه مدیریت نشریات علمی, 7, 2, 1398, 252-265.
Abdollahi, Rahman, Farshbaf Moghimi, Mohammad Bagher, Khastan, Alireza, Hooshmandasl, Mohammad Reza. (1398). 'Linear fractional fuzzy differential equations with Caputo derivative', سامانه مدیریت نشریات علمی, 7(2), pp. 252-265.
Abdollahi, Rahman, Farshbaf Moghimi, Mohammad Bagher, Khastan, Alireza, Hooshmandasl, Mohammad Reza. Linear fractional fuzzy differential equations with Caputo derivative. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 7(2): 252-265.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب