عظیمی‌یوالاری, صبا, فرهومند, پرویز, پیوستگان, سینا, باغبان کنعانی, پیام. (1396). اثرات سطوح مختلف آرژنین در جیره‌‌های بر پایه کنجاله کانولای عمل‌آوری شده و یا بدون عمل‌آوری با مس بر عملکرد، وزن اندام‌ها و برخی از فراسنجه‌های خونی جوجه‌های گوشتی. نشریه جغرافیا و برنامه ریزی, 27(4), 57-76.
صبا عظیمی‌یوالاری; پرویز فرهومند; سینا پیوستگان; پیام باغبان کنعانی. "اثرات سطوح مختلف آرژنین در جیره‌‌های بر پایه کنجاله کانولای عمل‌آوری شده و یا بدون عمل‌آوری با مس بر عملکرد، وزن اندام‌ها و برخی از فراسنجه‌های خونی جوجه‌های گوشتی". نشریه جغرافیا و برنامه ریزی, 27, 4, 1396, 57-76.
عظیمی‌یوالاری, صبا, فرهومند, پرویز, پیوستگان, سینا, باغبان کنعانی, پیام. (1396). 'اثرات سطوح مختلف آرژنین در جیره‌‌های بر پایه کنجاله کانولای عمل‌آوری شده و یا بدون عمل‌آوری با مس بر عملکرد، وزن اندام‌ها و برخی از فراسنجه‌های خونی جوجه‌های گوشتی', نشریه جغرافیا و برنامه ریزی, 27(4), pp. 57-76.
عظیمی‌یوالاری, صبا, فرهومند, پرویز, پیوستگان, سینا, باغبان کنعانی, پیام. اثرات سطوح مختلف آرژنین در جیره‌‌های بر پایه کنجاله کانولای عمل‌آوری شده و یا بدون عمل‌آوری با مس بر عملکرد، وزن اندام‌ها و برخی از فراسنجه‌های خونی جوجه‌های گوشتی. نشریه جغرافیا و برنامه ریزی, 1396; 27(4): 57-76.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.