آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,555
تعداد مقالات18,968
تعداد مشاهده مقاله63,953,216
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,371,756
Azad, Amirreza, Yaghoubi, Ehsan, Jafari, Azadeh. (1403). Numerical solution of Burgers' equation with nonlocal boundary condition: Use of Keller-Box scheme. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(3), 425-437. doi: 10.22034/cmde.2023.54380.2271
Amirreza Azad; Ehsan Yaghoubi; Azadeh Jafari. "Numerical solution of Burgers' equation with nonlocal boundary condition: Use of Keller-Box scheme". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 3, 1403, 425-437. doi: 10.22034/cmde.2023.54380.2271
Azad, Amirreza, Yaghoubi, Ehsan, Jafari, Azadeh. (1403). 'Numerical solution of Burgers' equation with nonlocal boundary condition: Use of Keller-Box scheme', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(3), pp. 425-437. doi: 10.22034/cmde.2023.54380.2271
Azad, Amirreza, Yaghoubi, Ehsan, Jafari, Azadeh. Numerical solution of Burgers' equation with nonlocal boundary condition: Use of Keller-Box scheme. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 12(3): 425-437. doi: 10.22034/cmde.2023.54380.2271


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب