آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,555
تعداد مقالات18,968
تعداد مشاهده مقاله63,953,217
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,371,759
Akbarpoor, Shahrbanoo, Dabbaghian, Abdol. (1403). Approximate solutions of inverse Nodal problem with conformable derivative. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(3), 610-623. doi: 10.22034/cmde.2023.56851.2380
Shahrbanoo Akbarpoor; Abdol Hadi Dabbaghian. "Approximate solutions of inverse Nodal problem with conformable derivative". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 3, 1403, 610-623. doi: 10.22034/cmde.2023.56851.2380
Akbarpoor, Shahrbanoo, Dabbaghian, Abdol. (1403). 'Approximate solutions of inverse Nodal problem with conformable derivative', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(3), pp. 610-623. doi: 10.22034/cmde.2023.56851.2380
Akbarpoor, Shahrbanoo, Dabbaghian, Abdol. Approximate solutions of inverse Nodal problem with conformable derivative. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 12(3): 610-623. doi: 10.22034/cmde.2023.56851.2380


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب