آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,400
تعداد مقالات17,155
تعداد مشاهده مقاله55,349,334
تعداد دریافت فایل اصل مقاله17,679,734
Abdollahy, Zeynab, Mahmoudi, Yaghoub, Salimi shamloo, Ali, Baghmisheh, Mahdi. (1401). Two explicit and implicit finite difference schemes for time fractional Riesz space diffusion equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), 799-815. doi: 10.22034/cmde.2021.45950.1927
Zeynab Abdollahy; Yaghoub Mahmoudi; Ali Salimi shamloo; Mahdi Baghmisheh. "Two explicit and implicit finite difference schemes for time fractional Riesz space diffusion equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 3, 1401, 799-815. doi: 10.22034/cmde.2021.45950.1927
Abdollahy, Zeynab, Mahmoudi, Yaghoub, Salimi shamloo, Ali, Baghmisheh, Mahdi. (1401). 'Two explicit and implicit finite difference schemes for time fractional Riesz space diffusion equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), pp. 799-815. doi: 10.22034/cmde.2021.45950.1927
Abdollahy, Zeynab, Mahmoudi, Yaghoub, Salimi shamloo, Ali, Baghmisheh, Mahdi. Two explicit and implicit finite difference schemes for time fractional Riesz space diffusion equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(3): 799-815. doi: 10.22034/cmde.2021.45950.1927


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب