آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,558
تعداد مقالات19,002
تعداد مشاهده مقاله64,357,511
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,549,635
Ramadan, Mohamed, Ali, Mohamed. (1400). Bernoulli wavelet method for numerical solutions of system of fuzzy integral equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(3), 846-857. doi: 10.22034/cmde.2021.22093.1257
Mohamed A. Ramadan; Mohamed Reda Ali. "Bernoulli wavelet method for numerical solutions of system of fuzzy integral equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 3, 1400, 846-857. doi: 10.22034/cmde.2021.22093.1257
Ramadan, Mohamed, Ali, Mohamed. (1400). 'Bernoulli wavelet method for numerical solutions of system of fuzzy integral equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(3), pp. 846-857. doi: 10.22034/cmde.2021.22093.1257
Ramadan, Mohamed, Ali, Mohamed. Bernoulli wavelet method for numerical solutions of system of fuzzy integral equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 9(3): 846-857. doi: 10.22034/cmde.2021.22093.1257


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب