آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,557
تعداد مقالات18,992
تعداد مشاهده مقاله64,149,600
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,475,885
Issa, Kazeem, Yisa, Babatunde, Biazar, Jafar. (1401). Numerical solution of space fractional diffusion equation using shifted Gegenbauer polynomials. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), 431-444. doi: 10.22034/cmde.2020.42106.1818
Kazeem Issa; Babatunde M. Yisa; Jafar Biazar. "Numerical solution of space fractional diffusion equation using shifted Gegenbauer polynomials". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 2, 1401, 431-444. doi: 10.22034/cmde.2020.42106.1818
Issa, Kazeem, Yisa, Babatunde, Biazar, Jafar. (1401). 'Numerical solution of space fractional diffusion equation using shifted Gegenbauer polynomials', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), pp. 431-444. doi: 10.22034/cmde.2020.42106.1818
Issa, Kazeem, Yisa, Babatunde, Biazar, Jafar. Numerical solution of space fractional diffusion equation using shifted Gegenbauer polynomials. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(2): 431-444. doi: 10.22034/cmde.2020.42106.1818


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب