آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,558
تعداد مقالات19,005
تعداد مشاهده مقاله64,422,934
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,560,882
Mokhtavayi, Hadis, Heidari, Aghileh, Kanzi, Nader. (1400). Necessary and sufficient conditions for M-stationarity of nonsmooth optimization problems with vanishing constraints. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(2), 347-357. doi: 10.22034/cmde.2020.30733.1459
Hadis Mokhtavayi; Aghileh Heidari; Nader Kanzi. "Necessary and sufficient conditions for M-stationarity of nonsmooth optimization problems with vanishing constraints". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 2, 1400, 347-357. doi: 10.22034/cmde.2020.30733.1459
Mokhtavayi, Hadis, Heidari, Aghileh, Kanzi, Nader. (1400). 'Necessary and sufficient conditions for M-stationarity of nonsmooth optimization problems with vanishing constraints', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(2), pp. 347-357. doi: 10.22034/cmde.2020.30733.1459
Mokhtavayi, Hadis, Heidari, Aghileh, Kanzi, Nader. Necessary and sufficient conditions for M-stationarity of nonsmooth optimization problems with vanishing constraints. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 9(2): 347-357. doi: 10.22034/cmde.2020.30733.1459


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب